Franczyzobiorcy uczą języka angielskiego w językowych przedszkolach, jak i podczas dodatkowych zajęć.

Kraina Baśni oferuje kursy języka angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Program nauczania opiera się na adaptacjach bajek i baśni oraz osadzony jest w kontekście dziecięcego świata. Firma będzie świadczyć usługi w przedszkolach o profilu anglojęzycznym oraz w ramach dodatkowych zajęć dla klientów indywidualnych. Obecnie tworzone są osobne profile programów nauczania.

Centrum Krainy Baśni znajduje się w Poznaniu, natomiast usługi są świadczone dodatkowo w prawie 60 miejscach i współpracuje z 19 licencjobiorcami. Obecnie szkoła językowa chce rozwijać działalność we wschodniej Polsce.

– W najbliższych dniach planujemy wprowadzenie Krainy Baśni do dwóch kolejnych prywatnych przedszkoli w Płocku – mówi Agnieszka Horyza z Krainy Baśni. – Przygotowujemy się także do udostępnienia naszych usług w 10 nowych punktach, m.in. w Częstochowie. Kolejne miasta, w których chcemy się rozwijać, to Kraków i Białystok.

Wstępna opłata licencyjna w sieci waha się od 2 do 9 tys. zł. Sieć nie ma określonych wymagań kapitałowych (nauczanie odbywa się w przedszkolach lub we własnych i wynajmowanych salach). W ramach pakietu franczyzowego partner otrzymuje knowhow, stały system szkoleń dla siebie i pracowników oraz materiały dydaktyczne.

– Większość naszych licencjobiorców to angliści – mówi Agnieszka Horyza. – Kilku z nich było wcześniej członkami naszego grona pedagogicznego. Wykształcenie lingwistyczne nie jest jednak warunkiem koniecznym, współpracujemy również z informatykami oraz absolwentami prawa.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla młodszych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Rozliczenie NGO – co warto wiedzieć?

Koniec roku to koniec podsumowań, również w przypadku organizacji pożytku publicznego. War…