Franczyzobiorcy uczą języka angielskiego w językowych przedszkolach, jak i podczas dodatkowych zajęć.

Kraina Baśni oferuje kursy języka angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Program nauczania opiera się na adaptacjach bajek i baśni oraz osadzony jest w kontekście dziecięcego świata. Firma będzie świadczyć usługi w przedszkolach o profilu anglojęzycznym oraz w ramach dodatkowych zajęć dla klientów indywidualnych. Obecnie tworzone są osobne profile programów nauczania.

Centrum Krainy Baśni znajduje się w Poznaniu, natomiast usługi są świadczone dodatkowo w prawie 60 miejscach i współpracuje z 19 licencjobiorcami. Obecnie szkoła językowa chce rozwijać działalność we wschodniej Polsce.

– W najbliższych dniach planujemy wprowadzenie Krainy Baśni do dwóch kolejnych prywatnych przedszkoli w Płocku – mówi Agnieszka Horyza z Krainy Baśni. – Przygotowujemy się także do udostępnienia naszych usług w 10 nowych punktach, m.in. w Częstochowie. Kolejne miasta, w których chcemy się rozwijać, to Kraków i Białystok.

Wstępna opłata licencyjna w sieci waha się od 2 do 9 tys. zł. Sieć nie ma określonych wymagań kapitałowych (nauczanie odbywa się w przedszkolach lub we własnych i wynajmowanych salach). W ramach pakietu franczyzowego partner otrzymuje knowhow, stały system szkoleń dla siebie i pracowników oraz materiały dydaktyczne.

– Większość naszych licencjobiorców to angliści – mówi Agnieszka Horyza. – Kilku z nich było wcześniej członkami naszego grona pedagogicznego. Wykształcenie lingwistyczne nie jest jednak warunkiem koniecznym, współpracujemy również z informatykami oraz absolwentami prawa.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla młodszych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Lokalizacja wycieków to bardzo ważna sprawa

Wycieki mogą bardzo zaszkodzić. Firma Lakus, spółka z o.o. zajmuje się lokalizowanie wycie…