Imprezując na egzotycznej wyspie? Siedząc z książką na dzikiej plaży w Łebie? Zwiedzając muzea w światowej metropolii? POPROSILIŚMY INFLUENCERÓW, żeby zamknęli oczy i wyobrazili sobie, jak spędziliby idealny wakacyjny azień.

Shiny Syl – BLOGERKA

Wymarzony wakacyjny dzień? Na Malediwach, z mężem i przyjaciółmi.

Jestem z mężem i przyjaciółmi na Malediwach. Zatrzymujemy się w domkach na wodzie. Noclegi na hamaku na tarasie. Nie nastawiam budzika, bo wiem, że obudzą mnie promienie wschodzącego słońca.

8.00 Na śniadanie, które jem, siedząc na pomoście i machając stopami nad oceanem, wcinam owsiankę z owocami i naleśniki z syropem klonowym. Popijam to wszystko świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy. 10.00 W wakacje nie odcinam się od telefonu, więc robię kilka zdjęć na Instagram i nagrywam relację na Insta Stories. Kadry powstają właściwie same. Bezchmurne niebo, turkus wody, opalenizna podkręcona olejkiem z drobinkami, ulubiony strój w monstery i kapelusz kanotier nie zawodzą… 11.00 Zabieram ze sobą książki Eduarda Mendozy i Maria Vargasa Llosy, ale tylko po to, żeby zabić czas w trakcie podróży samolotem. Na miejscu wolę opalać się, słuchając szumu oceanu, i wypatrywać kolorowych ryb przez szklaną podłogę tarasu w naszym domku. 13.00 Wybieram się na snorkeling, podobno Malediwy to jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Kilka lat temu byłam na Hawajach, na wyspie Maui, i snorklowalam na atolu Molokini. To było niezapomniane przeżycie, więc na wymarzonych wakacjach musiałabym to powtórzyć! W ciągu dnia zajadam się lodami o smaku oreo i popijam ulubionego drinka Cable Car.

19.00 Zachód słońca. Oglądam go z przyjaciółmi, pływając na desce SUP (stand up paddle).

21.00 Wracamy do domku, gdzie czeka na nas kolacja. Po niej do późna gadamy, gramy w gry planszowe i tańczymy.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Jakie to proste

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Import samochodu z USA – co można zyskać i na co uważać?

Samochody sprowadzane z Europy są dla nas już codziennością. Dziś coraz więcej osób kieruj…