Imprezując na egzotycznej wyspie? Siedząc z książką na dzikiej plaży w Łebie? Zwiedzając muzea w światowej metropolii? POPROSILIŚMY INFLUENCERÓW, żeby zamknęli oczy i wyobrazili sobie, jak spędziliby idealny wakacyjny azień.

Shiny Syl – BLOGERKA

Wymarzony wakacyjny dzień? Na Malediwach, z mężem i przyjaciółmi.

Jestem z mężem i przyjaciółmi na Malediwach. Zatrzymujemy się w domkach na wodzie. Noclegi na hamaku na tarasie. Nie nastawiam budzika, bo wiem, że obudzą mnie promienie wschodzącego słońca.

8.00 Na śniadanie, które jem, siedząc na pomoście i machając stopami nad oceanem, wcinam owsiankę z owocami i naleśniki z syropem klonowym. Popijam to wszystko świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy. 10.00 W wakacje nie odcinam się od telefonu, więc robię kilka zdjęć na Instagram i nagrywam relację na Insta Stories. Kadry powstają właściwie same. Bezchmurne niebo, turkus wody, opalenizna podkręcona olejkiem z drobinkami, ulubiony strój w monstery i kapelusz kanotier nie zawodzą… 11.00 Zabieram ze sobą książki Eduarda Mendozy i Maria Vargasa Llosy, ale tylko po to, żeby zabić czas w trakcie podróży samolotem. Na miejscu wolę opalać się, słuchając szumu oceanu, i wypatrywać kolorowych ryb przez szklaną podłogę tarasu w naszym domku. 13.00 Wybieram się na snorkeling, podobno Malediwy to jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Kilka lat temu byłam na Hawajach, na wyspie Maui, i snorklowalam na atolu Molokini. To było niezapomniane przeżycie, więc na wymarzonych wakacjach musiałabym to powtórzyć! W ciągu dnia zajadam się lodami o smaku oreo i popijam ulubionego drinka Cable Car.

19.00 Zachód słońca. Oglądam go z przyjaciółmi, pływając na desce SUP (stand up paddle).

21.00 Wracamy do domku, gdzie czeka na nas kolacja. Po niej do późna gadamy, gramy w gry planszowe i tańczymy.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Jakie to proste

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czym ciąć panele podłogowe?

Czeka Cię wymiana paneli podłogowych? Nigdy tego nie robiłeś? Trudne wyzwanie przed Tobą. …