Para butów sportowych to coś, co znajduje się w szafie każdego mężczyzny. Siłownia, wycieczka, weekendowy spacer – w każdej z tych sytuacji tego typu obuwie to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Dodatkowo jeśli wybierzemy męskie buty markowe, możemy kroczyć dumnie zarówno przez siłownię, jak i ścieżkę w parku. Coraz częściej dostrzec można jednak dość nietypowy sposób na wykorzystanie obuwia sportowego. Łączy się je bowiem ze strojem wyjściowym, eleganckim (czasem nawet z garniturem). Jeśli interesuję cię takie eksperymenty modowe, sprawdź kilka wskazówek, które sprawią, że stylizacja będzie prezentować się atrakcyjnie.

Bezpieczne rozwiązanie

Podczas wybierania butów sportowych do eleganckiego stroju, często poleca się rozwiązania w kolorach: czarnym, granatowym, brązowym lub białym. Decydując się na takie wersje obuwia możemy mieć więcej pewności, że nasz outfit wyglądać będzie modnie, nowocześnie i jednocześnie niezbyt krzykliwie. Warto pamiętać również o zasadzie według której prostota zawsze się sprawdza. Zrezygnujmy więc z widocznego logo producenta, ogromnej ilości przeszyć, połyskliwych materiałów w żarówiastych kolorach. Takie buty idealnie sprawdzą się na siłowni. Podczas oficjalnego spotkania mogą budzić spore zainteresowanie, ale niekoniecznie pozytywne!

Męskie buty markowe to nie wszystko

Ta kwestia jest oczywista. Nawet jeśli wybierzemy markowe obuwie sportowe, które idealnie pasować będzie do garnituru, możemy popełnić gafę… dobierając niewłaściwe skarpetki. Jeśli obuwie i ubranie mają zbliżony kolor, możemy poeksperymentować ze wzorem, zwłaszcza że kolorowe skarpetki z ciekawymi motywami cieszą się ostatnio dużą popularnością. Latem dobrym rozwiązaniem będzie wybranie stopek, które całkowicie „chowają się” w bucie.

Jak widać, buty sportowe to bardzo uniwersalne rozwiązania. Nie bójmy się eksperymentować i zestawiajmy je z ubraniami o oficjalnym charakterze. Na te bardziej eleganckie okazje wybierzmy wersje w przygaszonych kolorach. Jeśli poszukujemy czegoś casualowego, możemy wybierać z żywszych kolorów i sprawić, że buty będą wyrazistym akcentem całej stylizacji.

https://atamanshop.pl/

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla młodszych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Import samochodu z USA – co można zyskać i na co uważać?

Samochody sprowadzane z Europy są dla nas już codziennością. Dziś coraz więcej osób kieruj…