Dom Bez kategorii Branża nieruchomości a media społecznościowe

Branża nieruchomości a media społecznościowe

3 min odczyt
0
0
417

Jeśli działasz w branży nieruchomości, zdecydowanie słyszałeś jaki jest obecnie szum wokół mediów społecznościowych i tego, jak specjaliści od nieruchomości działają w mediach społecznościowych. Mając do wyboru mnóstwo technik marketingu, ważne jest, aby specjaliści od nieruchomości umieszczali informacje typu: mieszkania Bydgoszcz w odpowiednich miejscach.

Jedną z najbardziej niedocenianych i wykorzystywanych mediów społecznościowych przez specjalistów ds. nieruchomości jest Pinterest. Często zadaję sobie pytanie, dlaczego Pinterest jest tak mało przez nich używany? Za każdym razem przychodzi mi na myśl ten sam powód. Pinterest nie jest siecią mediów społecznościowych, która wygeneruje dziesiątki potencjalnych klientów i sprzedawców, więc specjaliści od nieruchomości zakładają, że to ogromna strata czasu. To założenie jest błędne z wielu powodów. Pinterest nie może skutkować dziesiątkami potencjalnych kupców i sprzedawców, jednak Pinterest może zaoferować profesjonalistom z branży nieruchomości wiele korzyści.

Większość profesjonalistów, którzy uważają, że Pinterest nie jest wart ich czasu oraz wysiłku, nie zdaje sobie sprawy z tego, jakiego rodzaju użytkownicy mają Pinteresta.

67% użytkowników Pinterest to milenialsi, ponad 14 minut to średni czas spędzony na Pintereście przy jednej wizycie, 18% użytkowników ma średni roczny dochód 75 000 dolarów lub więcej, każdy pin powoduje średnio 6 wizyt na odpowiedniej stronie.

Portal ten nie przyniesie nam od razu ogromnej ilości klientów, lecz jest w stanie bardzo atrakcyjnie wyeksponować towar i dotrzeć bezpośrednio do tych grup docelowych, na których nam zależy.

Komentarze
  • Historyczna architektura polska

    Polską architekturę renesansową i sztukę renesansową reprezentują powiększające się strukt…
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
  • Czym są prace podwodne?

    Zagłębmy się w temat Nie da się ukryć, że każdy z nas słyszał o pracach podwodnych. Prace …
  • Historyczna architektura polska

    Polską architekturę renesansową i sztukę renesansową reprezentują powiększające się strukt…
Załaduj więcej Bez kategorii

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Najtańsze motocykle ADV w 2022 roku

KTM 390 Adventure Reklama: Skutery Racibórz Nie sposób przywołać  kategorii motocykli tere…