Początkowy plan na 2012 rok zakładał otwarcie 10 nowych oddziałów Socatots. Cel został osiągnięty już w pierwszym kwartale, a Piłkarskie Maluszki pojawiły się w Rzeszowie, Lublinie, Koszalinie, Białymstoku i na Górnym Śląsku.

– Przygotowania do Euro sprzyjają naszej branży, bo kto nie marzy o wychowaniu gwiazdy polskiego futbolu? Z drugiej strony liczba zajęć dla dzieci do lat czterech jest jeszcze w Polsce ograniczona. Dlatego zajęcia takie jak Socatots przeżywają teraz prawdziwy boom – mówi Aleksander Adamski, specjalista ds. rozwoju Socatots.

W zajęciach Socatots biorą udział dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia. Formuła polega na wykonywaniu przez maluchy i ich rodziców gier i ćwiczeń ze specjalnie zaprojektowanymi przyrządami. To jedyny w Polsce program ogólnorozwojowy dla dzieci, który opiera się na wytycznych brytyjskiego Ministerstwa Edukacji.

Socatots uruchomiło dotychczas 27 oddziałów. Teraz planują rozwój także w mniejszych miejscowościach. W zależności od wielkości obszaru koszt licencji wynosi od 20 do 80 tysięcy złotych. Franczyzobiorca przystępujący do sieci ma zagwarantowane: wyłączność terytorialną, sprzęt, szkolenia oraz wsparcie biznesowe i marketingowe. (kb)

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla młodszych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czym ciąć panele podłogowe?

Czeka Cię wymiana paneli podłogowych? Nigdy tego nie robiłeś? Trudne wyzwanie przed Tobą. …