Początkowy plan na 2012 rok zakładał otwarcie 10 nowych oddziałów Socatots. Cel został osiągnięty już w pierwszym kwartale, a Piłkarskie Maluszki pojawiły się w Rzeszowie, Lublinie, Koszalinie, Białymstoku i na Górnym Śląsku.

– Przygotowania do Euro sprzyjają naszej branży, bo kto nie marzy o wychowaniu gwiazdy polskiego futbolu? Z drugiej strony liczba zajęć dla dzieci do lat czterech jest jeszcze w Polsce ograniczona. Dlatego zajęcia takie jak Socatots przeżywają teraz prawdziwy boom – mówi Aleksander Adamski, specjalista ds. rozwoju Socatots.

W zajęciach Socatots biorą udział dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia. Formuła polega na wykonywaniu przez maluchy i ich rodziców gier i ćwiczeń ze specjalnie zaprojektowanymi przyrządami. To jedyny w Polsce program ogólnorozwojowy dla dzieci, który opiera się na wytycznych brytyjskiego Ministerstwa Edukacji.

Socatots uruchomiło dotychczas 27 oddziałów. Teraz planują rozwój także w mniejszych miejscowościach. W zależności od wielkości obszaru koszt licencji wynosi od 20 do 80 tysięcy złotych. Franczyzobiorca przystępujący do sieci ma zagwarantowane: wyłączność terytorialną, sprzęt, szkolenia oraz wsparcie biznesowe i marketingowe. (kb)

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla młodszych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Import samochodu z USA – co można zyskać i na co uważać?

Samochody sprowadzane z Europy są dla nas już codziennością. Dziś coraz więcej osób kieruj…