TUNEIN RADIO – Bezpłatna strawa dla ucha

Nie trzeba płacić abonamentu na Spotify, żeby uciec od ciszy. Bezpłatny app Tuneln Radio umożliwia dostęp do ponad 100 000 stacji radiowych z całego świata. Muzyka klasyczna, pop, punk rock – dla każdego coś miłego. Dla urozmaicenia są też transmisje na żywo z wielu wydarzeń sportowych. Korzystanie z ogromnej bazy stacji jest wygodne dzięki liście ulubionych. Poza tym można cofać audycje i odsłuchiwać je wielokrotnie. Wersja Pro da nam dostęp do audiobooków oraz funkcji nagrywania.

FIFA 17 COMPANION – Selekcjoner w tramwaju

Życie trenera w symulatorze piłkarskim FIFA 17 nie jest usłane różami: rynek transferowy wciąż się zmienia, trzeba regularnie rozgrywać mecze. Dzięki bezpłatnej aplikacji FIFA 17 Companion zawsze będziemy będziemy trzymać rękę na pulsie, zawiadując zespołem za pośrednictwem smartfonu. Kupimy nowych zawodników, dostosujemy rozstawienie zawodników i zarobimy pieniądze dla drużyny. Mobilna zabawa się opłaca: za codzienne logowanie w appie czekają bonusy.

cinkciarz.pl wymiana walut – Kantor z komentarzem

App „Wymiana walut” to mobilna wersja internetowego kantoru Cinkciarz.pl. W jednym miejscu znajdziemy informacje o kantorowym i oficjalnym kursie 24 walut, a także oczywiście wymienimy pieniądze. Za każdą transakcję możemy płacić osobnym przelewem lub, w celu jej przyspieszenia, skorzystać z wirtualnej portmonetki – serwis wydaje również własne karty płatnicze denominowane w złotówkach, euro, dolarach i funtach. Miłym dodatkiem dla zainteresowanych rynkiem walutowym są komentarze ekspertów Cinkciarza, regularnie publikowane w formie artykułów i podcastów.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla młodszych

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Lokalizacja wycieków to bardzo ważna sprawa

Wycieki mogą bardzo zaszkodzić. Firma Lakus, spółka z o.o. zajmuje się lokalizowanie wycie…